Asya Döküm Altyapı İnş. Pazr. İth.  San. ve Tic. Ltd. Şti.                         Türkiye Yüzyılı

Yağmur Suyu Izgaraları

Yağmur Suyu Izgaraları

    Yağmur Suyu Izgaraları ; Sokaklarda ve caddelerde biriken yağmur suyunu drenaj kanallarına ileten yağmur suyu ızgarası, plastik kanal ile entegre olarak kullanılmaktadır.

    Yağmur suyu ızgarası; Yağmur Suyunun drene edilmesi sırasında katı parçacıkların drenaj kanalına girmesini önleyen ve sadece yağmur suyunun drenaj kanalı aracılığı ile aktarılmasını sağlayan ızgaralardır.

    Asya Döküm Olarak Yağmur Suyu Kanal Izgarası İmalatı ve Uygulama Firması şeklinde hizmetlerine devam etmektedir. Farklı Ürünler ve Döküm sektörüne ihtiyaç olan bütün döküm malzemelerini siz değerli müşterilerine sorunsuz olarak sunmaktadır. Kaliteli ürünleri çıkartarak sekrtörde imalatçı firma ve sektör deki döküm ihtiyacını profesyonel olarak sağlamaktadır.

   Yağmur Suyu Izgaraları Modelleri

   Bu modellerimizde farklı konbinasyonlar’da ürünlerimiz mevcut olmak üzere şu şekilde ürünler çıkartılmaktadır. Dikdörtgen, kare, yuvarlak tasarımlara sahip olan yağmur suyu ızgarası aynı zamanda farklı renklerde de üretilmektedir. Kullanım alanında yer alan zemin renklerine göre renklendirilebilen yağmur suyu ızgaraları istenilen ölçülere göre de üretilmektedir.

Ürüne ait kullanılan, Sağlam, dayanıklı ham maddesi sayesinde çürümeden uzun yıllar dayanım özelliğine sahip olan ızgara modelleri üzerine isterseniz logo veya sembol işlemesi de yapabilmekteyiz. Ses ve gürültü seviyesi minimum olan yağmur suyu ızgaraları, kullanıldıkları alanda ağır yük vasıtaları’da dahil olmak üzere tüm araçların ağırlığına dayanıklı olarak üretilmektedir.

    Yağmur Suyu Izgarası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

    D400, C250, B125 ve A 15 standartlarında üretilmesi kullanım ömrü ve sağladığı fayda açısından çok önemlidir.
Kullanım alanına göre yük dağılımı homojen bir şekilde yapması ve geometrik formunun yük dağılımına göre tasarlanmış olması çok önemlidir.
TS 1478 ve EN 124 esaslarına göre üretilmiş olması ızgara modellerinin standartlara göre ortalama olarak 10 yıl kullanım ömrüne sahip olmasını sağlar. Bu nedenle ızgara satın alırken üretim standartlarına dikkat etmeniz gereklidir. Üretim yapılan firmalarda bu şartları görerek yapmanız en uygun kriterlerden biridir. Bizlerde üretici firma olduğumuzdan bu belgelere yani sertifikalara sahip bir firmayız. Verdiğimiz linkten bu belgeleri kontrol edebilrsiniz.
Kullanılan ham madde türüne göre kullanım ömrü belirlenen ızgara modellerini satın alırken ham madde türüne de dikkat etmelisiniz.

   ASYA DÖKÜM YAĞMUR SUYU IZGARALARI

   Yağmur suyu ızgaraları; yağmur suyunun drene edilmesi sırasında katı parçacıkların drenaj kanalına girmesini önleyen ve sadece yağmur suyunun drenaj kanalı aracılığı ile aktarılmasını sağlayan ızgaralardır.

   ASYA DÖKÜM, ürün gamında yer alan çerçeveli , oluklu, konkav, vb. yağmur suyu ızgaraları ile çeşitli projelere hizmet etmekte ve drenaj yapılacak alanlarda etkili mimari görünümüyle şehir mobilyaları olarak fark yaratmaktadır.

   ASYA DÖKÜM; ürün tasarım avantajları yanında kilitli ve çift menteşeli ürünlerle güvenli ürünler sunmakta, müşterilerinin uzun süreli partneri olmaya devam etmektedir.