Asya Döküm Altyapı İnş. Pazr. İth.  San. ve Tic. Ltd. Şti.                         Türkiye Yüzyılı

Polimer Kanal

Polimer Kanal

POLİMER BETON DRENAJ KANALLARI

Polimer Beton Drenaj Kanalları ; Polimer betondan imal edilen, yüksek hacimli drenaj ve kendi kendini temizleme özelliği sağlayan Asya Döküm drenaj kanalları, standart kanal ebatları sayesinde tasarımcılara zaman kazandırır.

Tasarımda çeşitlilik, işlevsellik ve yüksek dayanım sağlayan bu ürün ile iyi düşünülmüş proje ve yapısal çözümlere erişim sağlanabilmektedir.

Drenaj kanalları, özel dizaynı sayesinde yüksek bir hidrolik kapasite sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek şekilde değişik ölçülerde sunulabilen bu ürün, eksiksiz bir sistem sağlaması ile planlamada ve uygulamada esneklik ve hız sağlar.

Birbiriyle uyumsuz kanal ve ızgara çözümlerinin neden olduğu problemleri en aza indirmeyi başaran ASYA DÖKÜM drenaj kanal İmalatı, tam uyumlu ve özel kilitleme sistemli ızgara seçenekleri ile güvenliğinize katkı yapar.

Çok çeşitli materyallerden, değişik yük sınıflarında, ihtiyacınız ile tam örtüşecek ızgara çözümleri sayesinde, tasarımda görsellik ve işlevsellik aynı anda sağlanmış olur. ASYA DÖKÜM polimer beton drenaj kanalları ile kullanılabilecek birçok ızgara seçenekleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Web Sayfamız Üzerindeki Ürünler sayfamızdan Polimer Kanal Ürünlerini İnceleyebilirsiniz. İletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamız ise : https://www.asyadokum.com.tr/iletisim/ şeklindedir. Aynı zamanda bizlere Sayfamız üzerindeki watsapp iletişim ile de anlık iletişim sağlayabilir ve anında bilgi alabilirsiniz.