Asya Döküm Altyapı İnş. Pazr. İth.  San. ve Tic. Ltd. Şti.                         Türkiye Yüzyılı

Kanal Izgarası

Asya Döküm, Kanal Izgarası, Polimer Kanal, Fuga Kanal, Drenaj kanalı İmalatı, Üretim ve Uygulama Firması

Kanal Izgarası Üretim

Kanal Izgarası

Kanal ızgarası

Asya Döküm Kanal Izgaraları Üretim

Kanal Izgarası

Kanal ızgaraları

Kanal ızgaraları

Asya Döküm Kanal Izgaraları Üretim

İnşaat ve peyzaj mimarisindeki tasarımsal talepler çok değişkendir. Asya Döküm, tasarımcıların ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veren iyi tasarlanmış ürün yelpazesi ile bu zorluğun üstesinden gelebilmektedir. Asya Döküm paslanmaz çelik ve galvaniz çelik kanal ızgaraları ile özel tasarım talebi bulunan projelere hizmet vermektedir.

Paslanmaz çelik veya galvaniz çelik alternatiflerinden birisi seçilerek ihtiyaç duyulan fonksiyonelliğe uygun bir malzeme seçimi yapılabilir. Talebe göre 201, 304 , 316 sınıfı paslanmaz çelik ve ST-37 galvaniz çelik kanal ızgaraları Asya Döküm polimer kanallarını çevre tasarımına uygun hale getirmektedir.
ASYA DÖKÜM, yük sınıflarına göre de ürün alternatifleri sunmakta, projelere özel ölçü ve özelliklerde tasarımlar yapabilmektedir. Yapılan bu özel üretimler uzun yıllar boyunca beklentileri karşılamaktadır.
.

Fuga Drenaj Kanal

Fuga Drenaj

Fuga Drenaj Kanal ızgarası

Fuga Kanal


Fuga Drenaj Kanal

Fuga Drenaj

Fuga Drenaj

Fuga Drenaj Kanal, hem ince ve zarif görüntüsü hem de performansıyla güzel bir görünüm sağlamaktadır. Fuga drenaj kanalları kullanıldığı yüzeyle pürüzsüz bağlantı oluşturur ve tam bir uyum sağlar. Mimari tasarıma uygun olarak montajının yapılması mümkündür.

Kolayca monte edilebilen fuga çerçeveler, Asya Döküm drenaj kanal ürünleri ile tam uyumlu şekilde kullanılabilir. Böylece uygulanan alanlarda görsellik minimum şekilde etkilenecektir.

Asya Döküm fuga çerçeveleri mimari kosept ile paralellik sağlayacak şekilde tasarlanabilir ve özel ihtiyaçlara uygun olarak üretilebilir. Bu şekilde drenaj sistemi estetik bir elemana dönüşmektedir.
Tüm Asya Döküm drenaj kanalları, kendi kendini temizleme kapasitesine sahip olacak şekilde ve uygun drenajda tasarlanmakta ve üretilmektedir. Her halükarda, tam bir temizlik ve hijyen sağlanabilmesi amacıyla, Asya Döküm çerçeveli drenaj kanallarına, belli aralıklar ile yerleştirilen temizleme üniteleri yardımıyla kolayca erişilebilir ve temizlik yapılabilir.
.

AQUA DRENAJ KANAL

AQUA DRENAJ KANAL 

AQUA DRENAJ KANALI

Drenaj Kanal İmalatı ve Uygulama


AQUA DRENAJ KANAL 

AQUA DRENAJ KANAL 

AQUA DRENAJ KANAL

Aqua Drenaj Kanalı Spor tesisleri, özellikle tüm yıl boyunca kesintisiz bir şekilde kullanılabilmeleri amaçlanan tesislerdir. Özellikle atletizm için de kullanılan stadyumlarda, çeşitli noktalarda gereksinim duyulan özel drenaj ihtiyaçlarının tamamı ASYA DÖKÜM tarafından çözülebilmektedir.

Bununla birlikte, soyunma odalarından teras ve çatılara kadar tüm alanlarda ASYA DÖKÜM çözümleri ile sağlıklı bir su yönetimi sistemi kurulabilir.
ASYA DÖKÜM Aqua Kanal Atletizm Pisti ürünleri, birbirleriyle tam olarak uyumlu komponentlerden oluşan tam bir ürün gamı sunmaktadır. Örnek olarak koşu pisti ve özel bölümlerin drenajı plastik kapak altına yerleştirilmiş sığ kanallardan yapılmaktadır.

Plastik kapak ve hareketli elemanları, etrafında gerekli yumuşak başlı bordür oluşacak şekilde koşu pisti etrafındaki oluklara yerleştirilir. Bu bordür pratik bir şekilde sökülebilir, böylelikle koşu pistinden / uzun atlama kum havuzundan bölmelere kolaylıkla ulaşılabilir.

Polimer Beton Drenaj Kanalları

Polimer Beton Drenaj Kanalları

Polimer Beton Drenaj Kanalları

Polimer Beton Kanalı


POLİMER BETON DRENAJ KANALLARI
Polimer Beton Drenaj Kanalları

Polimer Beton Drenaj Kanalları

Polimer Beton Drenaj Kanalları; Polimer betondan imal edilen, yüksek hacimli drenaj ve kendi kendini temizleme özelliği sağlayan ASYA DÖKÜM drenaj kanalları, standart kanal ebatları sayesinde tasarımcılara zaman kazandırır. Tasarımda çeşitlilik, işlevsellik ve yüksek dayanım sağlayan bu ürün ile iyi düşünülmüş proje ve yapısal çözümlere erişim sağlanabilmektedir.
ASYA DÖKÜM drenaj kanalları, özel dizaynı sayesinde yüksek bir hidrolik kapasite sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek şekilde değişik ölçülerde sunulabilen bu ürün, eksiksiz bir sistem sağlaması ile planlamada ve uygulamada esneklik ve hız sağlar.
Birbiriyle uyumsuz kanal ve ızgara çözümlerinin neden olduğu problemleri en aza indirmeyi başaran ASYA DÖKÜM drenaj kanalları, tam uyumlu ve özel kilitleme sistemli ızgara seçenekleri ile güvenliğinize katkı yapar.
Çok çeşitli materyallerden, değişik yük sınıflarında, ihtiyacınız ile tam örtüşecek ızgara çözümleri sayesinde, tasarımda görsellik ve işlevsellik aynı anda sağlanmış olur. ASYA DÖKÜM polimer beton drenaj kanalları ile kullanılabilecek birçok ızgara seçenekleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

error: Content is protected !!