Whatsapp Hattı
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Kurumsal Kurumsal
  3. Hakkımızda Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Asya Döküm ® Kanal Izgarası, Bank Ayağı, Polimer Kanal, Sfero Döküm Kare Kapak, Yağ Ayırıcı, Sfero Döküm Yağmursuyu ızgaraları, Sfero Döküm Kanal Izgaraları, Polimer Fuga (Lineer) Kanal, Döküm Yer Süzgeçleri, mazgal üretmektedir.

Döküm sanayinde faaliyet gösteren firmamız, dökümde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatına başlamıştır. TSE ve ISO 9001 standartlarının öngördüğü şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Firmaların ihtiyacı olan pik dökümde GG10' dan GG35' e Sfero dökümde GGG40' dan GGG90' a kadar döküm yapmaktadır.

Asya Döküm kanalizasyon kapakları, yağmur suyu ızgaraları, Türk Telekom kapakları, yer süzgeçleri, oturma bankları, çöp kovaları, kanal ızgaraları, sfero döküm kare kapakları ve özel siparişleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Asya Döküm eğitime gereken önem ve hassasiyeti göstererek, iyi organize olmuş personeli ve yönetimiyle ar-ge departmanıyla faaliyet göstermekte olup personel kalitesini arttırmayı, hizmet ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlamayı, uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile yarının ürünlerini tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Asya Döküm başarısını ve verimliliğini devamlı kılmayı amaç edinmiştir.

Asya Döküm'e göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunar bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Asya Döküm , Türkiye'de çok büyük bir pazar payına sahip durumda olmakla birlikte , üretiminin önemli bir kısmını ihraç ederek de sektörümüzün en büyük ihracatçı firmaları arasında yer almaktadır.

POLYMER CONCRETE DRAINAGE CHANNEL (POLİMER KANAL)

ASYA DOKUM drainage channels are made of high quality polymer concrete and can be used in many areas with the wide selection of cover gratings. Together with its frame made of galvanized steel, stainless steel or ductile iron, the drainage channels are suitable for the drainage applications in loading classes upto F 900.

DUCTILE IRON CHANNEL COVER GRATINGS (KANAL IZGARASI)

Drainage channel cover gratings are made of ductile iron GGG50. The gratings can be produced for the loading classes from D400 upto F900.

STAINLESS STEEL ACCESS COVERS (PASLANMAZ MÜDAHALE KAPAĞI)

The stainless steel access covers are made of 304 grade stainless steel. These square access covers are used for any clear openings upto 1meter.

STAINLESS STEEL SLOT LINEAR DRAINAGE SYSTEM (PASLANMAZ FUGA LİNEER IZGARA)

The stainless steel slot linear drainage system are made of 304 grade stainless steel. The system has 20mm of gap size and has dimension alternatives according to the application.

Diğer Sayfalar
Basında Biz

Basında Biz

Basında Asya Döküm haberleri

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Asya Döküm Kalite Belgelerimiz..

Sorularınız için, +90 216 314 16 49 telefondan bize ulaşın!

araArama Yap