Whatsapp Hattı
  1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Hizmetlerimiz Hizmetlerimiz
  3. Polimer Hazır Kanal Polimer Hazır Kanal

Polimer Hazır Kanal
Polimer Hazır Kanal
İşçilik ve zamandan tasarruf sağlayan prefabrik polimer kanal sistemleri, klasik kanal sistemlerinden daha ekonomik ve kolay monte edilebilmektedir. Plastik, paslanmaz ve polimer yapıdaki farklı ızgara tipleriyle projeniz için gerçek bir çözüm kaynağı olup yüksek dayanıklılık ve mukavemet içerir. Tasarımından dolayı yüksek debide su akışı sağlayan, kendiliğinden kilitleme sistemi ile aplikasyon kolaylığı sağlayan mükemmel bir kanal sistemidir. Türkiye'de az sayıda üreticisi bulunan Polimer Hazır Kanal üretimine yaklaşık 6 sene önce başlayan firmamız sektörünün öncüsüdür. Polimer Kanal imalatımız Sultanbey'lide bulunmaktadır. Üretim kalitesi ve uygun fiyat avantajları ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.
Diğer Sayfalar
Sfero Döküm

Sfero Döküm

Asya Döküm 10 yılı aşkın üretim tecrübesi ile yerleşkesi Gebze 'de bulunmak üzere iki adet üretim tesisine sahiptir. Toplam 2500 m2 kapalı alan 2000 m2; açık alan ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Paslanmaz Kapaklar

Paslanmaz Kapaklar

Asya Döküm tarafından üretin paslanmaz kapaklar istenilen yük sınıfı ve malzemeden imal edilebilen hem bina içi hem de bina dışı kullanımına uygundur.

Sorularınız için, +90 216 314 16 49 telefondan bize ulaşın!

araArama Yap