1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Genel Genel
  4. Yer Süzgeci Yer Süzgeci


Döküm Yer Süzgeci

Yağmur sularının yer altı borularına taşınmasında kesinlikle gerekli olan malzemelerden birisi döküm yer süzgeci olmaktadır. Su yoğunluğunu hemen gerekli yerlere taşımak için üst düzey kaliteyle üretilmektedir. Birçok işlemden geçerek hazırlanan bu süzgeçlerin diğer bir önemli yönü ise basınca karşı gösterdiği dayanıklılıktır.

Kolay açılabilen, üst düzey emniyetli ve aşınmalara karşı son derece duyarlı ürün olmasıyla da bilinmektedir. Endüstriyel iş sahasında yaygın olarak tercih edilen ve yer üstünde oluşacak su birikintilerinin önüne geçen bu süzgeçler evladiyelik kullanımı ile de bilinmektedir. Kanal kapağı olarak da bulunan bu döküm çeşidini artık herhangi bir sıkıntı yaşamadan firmamızla tedarik edebilir ve güvenilir alışverişin altına imza atabilirsiniz.

Yer Süzgeci Alternatiflerimiz ile Sizlerleyiz

Üretim aşamasında pek çok farklı testten başarıyla çıkan döküm yer süzgeci, artık su kanallarının çok daha sorunsuz çalışmasında da rol onamaktadır. Yan ve alt çıkışlı modellerinin olmasının dışında, çatılarda da kullanılabilen çeşitlerini de şirketimiz bünyesinde görebilirsiniz. Üstelik bu tip süzgeçlerin işin tasarım ve dekoratif görünüm boyutu da düşünülerek farklı renklerle alınabildiğini de belirtmeliyiz.

Üst düzey bir imalat süreci ve ömürlük kullanım güvencesiyle artık bu tip süzgeçleri tek tıkla temin edebilirsiniz. Satış öncesinde alacağınız ürüne dair merakınızı çeken her yanıtı da anında alabileceğinizin sözünü vermek isteriz. Ülke çapında hemen sipariş ve hızlı teslimat ilkelerimizle de rakiplerimizin daima önünde yer aldığımızı biliniz.

Özel Fiyatlardan Hemen Yararlanın

Artık su akıntı tehdidi oluşturan yerler için hiç vakit kaybetmeden döküm yer süzgeci alabilirsiniz. Bunu en doğru bir şekilde yapmak istediğiniz de pek çok başarı belgesine sahip şirketimizde karar kılabilirsiniz. Teknik malzeme kapasite başta olmak üzere, ileri teknolojili üretim parkurumuz ve sizi mutlu edecek fiyatlarımızla da yanınızda yer almaktayız. Türkiye’nin döküm hizmeti denildiğinde akla gelen ender noktalarından biri olan bizimle umduğunuzu bulacaksınız. Özel indirimler, sürpriz avantajlar ve dönemsel kampanyalarımızla tamamen döküm bir yer süzgecini alabilirsiniz. Hemen sizde arayın ve mükemmel hizmetin farkını doyasıya yaşayan müşteriler listesine adınızı yazdırın.

Paslanmaz Yer SüzgeciYer Süzgeci KapağıPaslanmaz Yer Süzgeci Fiyatları

Diğer Yazılar


Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Polimer Kanal,sfero döküm ızgara,mazgal,pik döküm süzgeç,paslanmaz rogar kapağı,kanal ızgarası polimer beton kanal, kolay kanal, lineer kanal,fuga kanal

Türkiye'de ilk ve tek Monoblock imalatı Asya Dökümde

Türkiye'de ilk ve tek Monoblock imalatı Asya Dökümde

Polimer Kanal,polimer hazır kanal,polimer kolay kanal, polimer hızlı kanal, sfreo döküm ızgara,pik döküm ızgara,mazgal,paslanmaz hidrolik kapak,pik döküm süzgeç

Asya Döküm Röportaj

Asya Döküm Röportaj

Asya Döküm Basında Yer Alan videomuz.

Sorularınız için, +90 216 314 16 49 telefondan bize ulaşın!

araArama Yap