1. Ana Sayfa Ana Sayfa
 2. Blog Blog
 3. Genel Genel
 4. Kanal Izgarası Kanal Izgarası


Kanal Izgarası Nedir?

Kanal Izgarası sürekli modern metotlarla geliştirilen şehir peyzajı çalışmalarında sıklıkla tercih edilen, görsel etkisinin yanında, dayanıklı olmasıyla da en çok tercih edilen yağmur suyu ve drenaj çalışmalarında kullanılan bir üründür. Firmamız tarafından üstün teknikler kullanılarak ve kalite standartlarına bağlı olarak yapılan döküm ızgaralar, yaşamın birçok yerinde kullanım alanı bulmaktadır. Yapılan altyapının yer üstünde görülen yüzü olarak bilinen kanal ızgaraları, kullanılacağı alanlara göre farklı boyutlarda üretilmektedir. 125 mm ölçüleriyle 500 mm ölçüleri arasında üretimi yapılan döküm ızgaralar,yılların deneyimine sahip firmamız tarafından yüksek kalitede üretilmektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan tüm ürünler TSE, EN, CE, İSO 9001 standartlarındadır.

Kanal Izgarası üretiminde döküm sanayi sektöründe ilklerin yaratıcısı olma ideali ile kurulan firmamız, kentsel yaşamın gerektirdiği tüm modernizasyon çalışmalarına katkı sağlayan ürünlerle tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Üretim şartlarına uygun ve kaliteden ödün vermeden imal edilen ürünlerimiz, doğanın geleneksel yapısını bozmayacak görünüm ve bütünlüktedir. Bu sebeple imalatını yaptığımız ürünlerimizi

 • Otoparklar
 • Sosyal Yaşam Alanları
 • Fabrikalar
 • Hastaneler
 • Belediyeler
 • Özel Şirket Çevre Düzenlemeleri
 • Yağmur suyu ve kanalizasyon Çalışmaları
 • Parklarda görebilirsiniz.

Teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli kendisini yenileyebilen bir yapıya sahip olan firmamız, toplumumuzun kalkınma ve refahına olumlu katkıları ile sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Kanal Izgarası Nerelerde Kullanılır?

Kanal Izgarası döküm olarak üretilmekte ve hayatın birçok alanında uygulanabilir özelliklerde imal edilmektedir. Kentsel planlamalarda drenaj hattının alabileceği yağmur suyu miktarına göre tasarlanan dökme kanal ızgaraları, suyun olabileceği tüm alanlarda kullanılmaktadır. Kanal ızgarası imalatında belirlemiş olan köşebent yüksekliği ölçüsüne göre ürün imal edilmekte ve bu değerler doğrultusunda kanal ızgarası fiyatları belirlenmektedir.

Firmamız döküm imalat sektöründe hizmete başladığı günden itibaren tüm çalışmalarında planlama, projelendirme, üretim safhalarını kurumsal bir yapıda sürekli güncelleyerek başarı hedefine yönelmiştir. Bu sayede birçok önemli kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ürünlerimiz, ülkemizin dört bir yanında güven içerisinde kullanılmaktadır. Firmamızın ürünleri hakkında geniş bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarından veya firma iletişim numaralarından her türlü gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.


Diğer Yazılar


Asya Döküm Tanıtım

Asya Döküm Tanıtım

Asya Döküm ® Kanal Izgarası, Bank Ayağı, Polimer Kanal, Polimer beton Kanal, Sfero Döküm Kare Kapak, Yağ Ayırıcı, Sfero Döküm Yağmur Suyu ızgaraları

Asya Döküm İmalat ve Uygulama Filmi

Asya Döküm İmalat ve Uygulama Filmi

Asya Döküm İmalat ve Uygulama Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Sorularınız için, +90 216 622 16 49 telefondan bize ulaşın!

araArama Yap