1. Ana Sayfa Ana Sayfa
  2. Blog Blog
  3. Genel Genel
  4. Döküm Otopark Yer Süzgeçleri Döküm Otopark Yer Süzgeçleri


Asya Döküm Otopark Yer Süzgeçleri

Suların tahliye edilmesinde ve kanallara taşınmasında süzgeçlerin rolü büyüktür. Bu amaçla kullanılacak malzemeler pek çok farklı başlık altında toplanabilir. Ancak sizin için gerek duyulan ürün, döküm otopark süzgeçleri almak ise bunu en iyi şekilde yapacağınız yer firmamız olmaktadır. Darbelere ve basınçlara karşı yüksek mukavemet gücü olan bu malzeme, aynı zaman yangınlara karşı da tüm sınavlardan başarıyla geçmiştir. Bu tip bir afet sırasında çıkardığı toksin maddesiyle olası zehirlenmelerin önüne de geçebilmektedir. Yoğunluğunun yüksek olması titreşim dalgalarını emme noktasında da farkını ortaya koymaktadır. Bu nedenlerden dolayı % 100 güven duyularak kullanılabilen bir gereç olmayı sürdürmektedir.

Açık Alanların En Önemli Drenaj Ürünü

Bahçeler başta olmak üzere diğer tüm açık ya da kapalı otopark alanlarında kullanılmalıdır. Birinci sınıf dökümden imal edilmesi nedeniyle senelerce kullanmak hayal olmaktan çıkmaktadır. Farklı tasarım ve şekiller ile üretilebilmekte ve renge boyanabilmektedir. Aşınma ve paslanma gibi durumlara maruz kalmaması her ortamda uygulanabilme ayrıcalığını da tanımaktadır. Döküm otopark süzgeçleri su akıntısının risk oluşturduğu alanlara kolay monte edilebilen ve herhangi ekstra bir uğraş gerektirmeyen üründür. Su birikintilerini engellemek, oluşması muhtemel akıntıları pürüzsüz yüzeyi ile bertaraf etme gibi avantajlarından da bahsetmek gerekmektedir. Şirketimizin hali hazırda ürettiği tüm otopark süzgeci çeşitlerine bakabilir ve genel özellikleri hakkında detayları bilgileri de alabilirsiniz.

Kusursuz Drenaj Sistemi İçin Süzgeçler

Çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmadan hemen drenajın en önemli parçası olan süzgeçleri almalısınız. Birinci sınıf işçilik ve kalite belgeli satışla dökümotopark süzgeçleri siparişlerimizi web sayfamız üzerinden de verebilirsiniz. 7 bölge ve 81 şehrimize kesintisiz hizmet veren firmamız, sizlere de en kısa sürede teslim güvenceli bir işe imza atacaktır. Siz değerli müşterilerimiz için başta otopark süzgeçleri olmak üzere diğer üretim kalemlerimizde de yüksek indirimler ve özel fiyat avantajlarından yararlanma olanağı tanıdığımızı da söylemeliyiz. 24 saat sipariş ve satış desteği almak üzere isterseniz numaralarımızdan arayabilir, dilerseniz bilgilerinizi tarafımıza göndererek sizi aramamızı da sağlayabilirsiniz. Döküm hizmetleri denildiğinde her zaman bizi rahatlıkla seçebilirsiniz.


Diğer Yazılar


Asya Döküm Tanıtım

Asya Döküm Tanıtım

Asya Döküm ® Kanal Izgarası, Bank Ayağı, Polimer Kanal, Polimer beton Kanal, Sfero Döküm Kare Kapak, Yağ Ayırıcı, Sfero Döküm Yağmur Suyu ızgaraları

Asya Döküm İmalat ve Uygulama Filmi

Asya Döküm İmalat ve Uygulama Filmi

Asya Döküm İmalat ve Uygulama Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Asya Döküm Fuar Tanıtım Filmi

Sorularınız için, +90 216 622 16 49 telefondan bize ulaşın!

araArama Yap